راهنمای تامین کنندگان

صاحبان کالا و تجار بازار گالوانیزه و رنگی  که ما آنها را در سایت تامین کنندگان می نامیم می توانند با ثبت نام در سایت، کالا و محصول خود را بصورت لیستی از کالاهادر صفحه اصلی سایت در معرض بازدید و خرید بازدیدکنندگان سایت قرار دهند.
برای این امر تامین کنندگان در ابتدا می بایست در سایت ثبت نام کنند بدین صورت که پس از کلیک بر روی گزینه ورود/ عضویت واقع در سمت چپ بالای صفحه پنجره ای باز می شود و با کلیک بر روی گزینه ثبت نام فرآیند ثبت نام آغاز می گردد.                                                  
در این زمان پنجره ای باز می شود که تامین کننده باید گزینه های خالی را پر نماید. تامین کنندگان باید به این نکته توجه کنند برای قرار دادن لیست کالاهای خود می بایست در پاسخ به سوال " آیا شما تامین کننده هستید " تیک بلی را بزنند در غیر اینصورت نخواهند توانست لیست کالاهای خود را درر سایت نمایش دهند.
تامین کننده پس از پر کردن فیلدهای خالی و زدن تیک "حفظ حریم شخصی " بر روی گزینه ثبت نام کلیک می کند.

پس از ثبت نام پنجره ای باز می شود که  باید بر روی گزینه ادامه کلیک نماید.در مرحله بعد  پنجره ای تحت عنوان حساب کاربری من باز می شود. در این زمان تامین کننده جهت وارد کردن لیست کالاهای خود باید منتظر تایید ثبت نام خود توسط مدیریت سایت باشد.

 
پس از تکمیل فرم عضویت تامین کنندگان همانند یک کاربر معمولی به عضویت سایت در آمده و وارد سایت می شوند اما پس از تائید تامین کننده بودن کاربرتوسط مدیریت سایت، منو و پنل اختصاصی تامین کننده در اختیار شما قرار می گیرد که این پنل تنها با یک بروزرسانی سایت ( کلید F5 یا زدن بروزرسانی در هدر سایت ) برای تامین کنندگان قابل مشاهده خواهد بود.


منوهای پنل تامین کنندگان:
1- حساب کاربری من
2- ویرایش حساب کاربری
با استفاده از این دو گزینه کاربر می تواند تغییرات دلخواه در حساب کاربری خود را اعمال نماید.این دو گزینه بصورت عمومی بوده و برای همه کاربران وجود دارد.
3- اضافه نمودن کالا
تامین کننده  با کلیک بر روی این گزینه می تواند لیست کالای خود را در سایت ثبت نماید. بدین صورت که با کلیک بر روی این گزینه پنجره جدیدی تحت عنوان افزودن لیست باز می شود.

نکته : ورقها در سایت در چهار گروه اصلی تحت عنوان گالوانیزه، رنگی، بنگاه تهران و فروش ویژه نمایش داده می شوند. تامین کننده بر حسب اینکه تمایل دارد لیست خود را در کدام بخش نمایش دهد از فیلد " مجموعه خودتان را انتخاب کنید " بخش خود را انتخاب می نماید.

پس از انتخاب نوع ورق گزینه سبز رنگ افزودن لیست ظاهر می گرددکه کاربر برای ایجاد لیست بر روی کلید«افزودن لیست» کلیک می نمایید.

در این زمان پنجره جدیدی باز می شود که تامین کننده باید کلیه فیلدها را تکمیل کند.تامین کننده پس از پر کردن فیلدهای نوع ورق،ضخامت، عرض، کارخانه، کیفیت و ... کلید ذخیره را جهت ایجاد لیست کلیک می نماید.
نکته 1: ضخامت ها بر حسب میلیمتر  و موجودی بر حسب کیلوگرم می باشد.
نکته 2 : در صورت نیاز به توضیح خاص می توانید در فیلد شرح توضیح خود را بنویسید.
نکته 3 :  در فیلد "نیاز تائید" مشخص می شود فروش آنلاین ورق امکان پذیر باشد یا نه در صورتی که انتخاب نمائید که کالا نیاز به تائید تلفنی دارد امکان فروش اینترنتی سلب خواهد شد و در لیست، فروش اینترنتی آن سطر خاموش خواهد شد.

پس از تکمیل فیلدهای این صفحه چنانچه تمایل به اضافه نمودن سطرهای جدید داشته باشد بر روی گزینه "افزودن سطر جدید " و چنانچه تمایل به حذف سطری را داشته باشد گزینه "حذف سطر" را انتخاب می کند.

تامین کننده پس از تکمیل لیست خرید بر روی گزینه " ذخیره " کلیک می کند و منتظر تایید محصول خود توسط مدیریت می شود.پس از تایید مدیریت لیست تامین کننده در صفحه اصلی سایت نمایش داده خواهد شد.
4- مدیریت کالا
پس از تایید لیست توسط مدیریت، تامین کننده با انتخاب این گزینه  می تواند لیست های خود را مشاهده نموده و تغییرات دلخواه را اعمال نماید.
در بالای هر لیست آخرین بروز رسانی، وضعیت، شماره لیست و گروه نمایش به نمایش در می آید.همچنین در انتهای هر سطر از لیست در ستون ویرایش دو آیکون ویرایش و حذف وجود دارد که با انتخاب هر آیکون تامین کننده می تواند آن سطر را ویرایش یا حذف نماید.


در پایین هر لیست نیز چهار گزینه وجود دارد:
 حذف لیست: کل لیست را حذف میکند
 بروز رسانی لیست: با توجه به اینکه لیست ها به ترتیب بروز رسانی در سایت نمایش داده می شوندبا کلیک بر روی این گزینه لیست بروز رسانی شده و در صدر لیست های صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد.
 عدم نمایش لیست: در هر زمان و به هر دلیلی تامین کننده بخواهد بدون حذف لیست از پنل خود لیست محصولات خود را در سایت نمایش ندهد می تواند از این گزینه استفاده نماید.با کلیک بر روی این گزینه لیست از صفحه اصلی سایت حذف می شود و در عنوان لیست در پنل تامین کننده ( عدم نمایش لیست) درج می شود.همچنین کلید تبدیل به " نمایش لیست" می شود تا هر زمان تامین کننده تمایل به نمایش آن لیست در صفحه اصلی سایت داشته باشد با کلیک بر روی این گزینه و پس از تایید مدیریت سایت بتواند لیست خود را مجدد در صفحه اصلی نمایش دهد.
 افزودن سطر جدید: تامین کننده با استفاده از این گزینه می تواند سطر جدیدی را به لیست خود اضافه نماید.

5-شماره حساب: در این بخش تامین کننده شماره حساب و بانک خود را جهت دریافت مبلغ فروش کالای خود انتخاب می کند

6- دفتر حساب و کتاب: در این بخش دریافت ها، پرداخت های و کلیه تراکنش های تامین کننده نمایش داده می شود.

7- سفارشات : چنانچه تامین کننده بعنوان خریدار از سایت خریدی انجام دهد در این صفحه نمایش داده خواهد شد.
8- خروج : با کلیک بر روی این گزینه تامین کننده از پنل اختصاصی خود خارج می شود.